Duchowe Mięczaki

12.05.2014

“Który by własnym domem dobrze zarządzał, dzieci trzymał w posłuszeństwie i wszelkiej uczciwości…” - 1 List Św. Pawła do Tymoteusza

Czy wiesz gdzie możemy znaleźć największych mięczaków? Największe ofermy?

Często dziwi mnie fakt, że mężczyźni, którzy są dobrymi sportowcami, oraz ci, którzy szczycą się, że tak ciężko pracują i, że są samodzielni, okazują się być całkowitymi mięczakami, jeśli przychodzi do spełnienia woli Bożej, który nawołuje ich do pełnienia roli przywódcy duchownego w sowich domach. Wielu mężczyzn, zwanych „macho”, to klasyczne mięczaki, w dziedzinie duchowości. Mężczyźni z reguły myślą, że religia i kościół to taka kobieca dziedzina i dlatego w swojej rodzinie, często powierzają tą rolę przywódcy duchowego, żonie bądź matce. Faceci po prostu wymiękają.

Jednak Pismo Święte mówi wyraźnie. To ojciec powinien być odpowiedzialny za większość obowiązków. Główną przyczyną, rozpadu rodziny, bez wątpliwości jest fakt, że tak wielu mężczyzn jest duchownymi mięczakami zamiast być przywódcami duchownymi.

Jeśli jesteś mężem lub ojcem, przestań być mięczakiem, i stań się mężczyzną w oczach Bożych. Poproś Boga, aby pokierował Cię, co zrobić, aby się stać przywódcą duchowym. No dalej, pokaż, na co cię stać! Przyszłość naszej ziemi zależy właśnie od Ciebie.