Myśl dnia

“Ale gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. Następnie Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie.” Matthew 6:6

MODLITWA

Prezydent USA Lyndon Johnson zaproszony jeden z jego doradców, Bill Moyers, na rodzinny obiad w Białym Domu. Moyers został wyświęcony na kapłana, prezydent poprosił go, by modlić się przed spożyciem posiłku. Moyers zaczął cicho modlić się do Boga, aby im błogosławił. Johnson, na drugim końcu stołu już uwierzył, “mówi Bill, nie słyszę słowo mówisz. Moyers odpowiedział:” Ja nie mówię do Ciebie, Panie Prezydencie.

Wielu z nas ma problem z modląc milczeniu. Czasami jest to, że ludzie myślą tylko duchowieństwo, aby się modlić. Co jest najczęściej uzasadniają to wspomniane w Biblii? Modlił się cicho. Bóg nie tylko mówi nam, aby się modlić, ale nadal. Niektóre z obaw o to, co się modlili. Nie martw się o dobór słów. Wystarczy wyrazić szczery w każdym zdaniu, a być uczciwi i powiedzieć, co jest w sercu Boga. To jest to. Pamiętaj, rozmowa do swojego najlepszego przyjaciela.

Druk