Myśl dnia

Albowiem zapłatą za grzech jest śmierć, lecz darem łaski Bożej jest żywot wieczny w Chrystusie Jezusie Panu naszym. – Rzym. 6:23

CUD NA RZECE HUDSON

16 stycznia 2009 świat obiegła wiadomość o niezwykłym lądowaniu samolotu US Airways 1549 na rzece Hudson. Pasjonowaliśmy się informacją, ponieważ każda osoba została uratowana. Człowiek najbardziej odpowiedzialny za ratowanie wszystkich żyć ludzi to pilot, Kapitan Chesley “Sully” Sullenberger. Bez jego bohaterstwa, wszyscy ludzie na pokładzie byliby skazani na śmierć. Wielu ludzi mówiąc o tej historii odnosi się mówiąc o “Cudzie na rzece Hudson.”

Jednak, gdy popatrzymy na to z innej perspektywy możemy powiedzieć, że pasażerowie zostali uratowani tylko od śmierci fizycznej. Większym cudem jest to, że z powodu nadzwyczajnej pracy i życia Jezusa Chrystusa, możemy mieć zwycięstwo nad śmiercią fizyczną na całą wieczność! Złą wiadomością może być, że z powodu naszego grzechu, jesteśmy wszyscy skazani na śmierć i wieczne rozdzielenie z Bogiem. Dobrą wiadomością jest, że Jezus Chrystus przyszedł dać nam życie – na wieczność.

Powierz swoje życie Bogu tak jak to robisz, kiedy wsiadasz do samolotu, powierzając swoje całe życie i przyszłość w ręce pilota. Jezus uratuje ciebie od śmierci i poprowadzi Ciebie tam gdzie potrzebujesz być. “Cud na Hudsonie” zainspirował nas wszystkich, ale cud zbawienia w Jezusie jest największym cudem ze wszystkich!

Druk