Myśl dnia

"[Bóg] nas wybawił i wezwał świętym powołaniem nie na podstawie naszych czynów, lecz stosownie do własnego postanowienia i łaski, która nam została dana w Chrystusie Jezusie przed wiecznymi czasami." - Drugi List św. Pawła do Tymoteusza 1:9

Czas

Czy zdajesz sobie sprawę z upływu czasu? Czas szybko leci. Nie zatrzymuje się dla nikogo, bez względu na pozycję czy status materialny. Jedno jest pewne – Bóg chce ,abyśmy dobrze zarządzali naszym czasem, ale to nigdy nie jest do końca możliwe, jeśli nie mamy określonego celu naszego życia. Należy więc zacząć od zadania sobie pytania- po co tutaj jesteśmy.

Po pierwsze, módl się o to, aby Bóg pomógł Ci w opisaniu celu swojego życia. To z pewnością zajmie trochę czasu, ale to jest najlepsza inwestycja. Poznaj przyczynę, dla której tutaj jesteś.

Po drugie, każdego dnia określaj, co jest dla Ciebie najważniejsze. Znajomość celu i określanie tego, co najważniejsze na każdy dzień są bardzo pomocne w najlepszym wykorzystaniu czasu, który mamy. Z Bożą pomocą takie podejście może zrewolucjonizować Twoje życie!

Druk