OSZAŁAMIAJĄCA APOKALIPSA

20.04.2020

"Jezus mówił: Ale w owe dni, które nastaną po tej udręce, zaćmi się słońce i księżyc nie zajaśnieje swoim blaskiem. I gwiazdy spadać będą z nieba, i moce niebieskie będą poruszone. A wtedy ujrzą Syna Człowieczego, przychodzącego na obłokach z wielką mocą."  - Marka 13:24-27

Usłyszałem o ponownym przyjściu Chrystusa kiedy byłem jeszcze dzieckiem. Byłem zaintrygowany tym tematem.

To było jeszcze przed rozwojem mediów. Zanim mogliśmy być świadkami żywych, międzynarodowych zdarzeń, wiadomości dziejących się gdziekolwiek na świecie! Z rozwojem telewizji i ogólnoświatowym dostępem do Internetu, moje pytanie o ten fragment z Biblii i jak to mogłoby się stać jest łatwiejsze dla mnie do zrozumienia.

Jednak jest inne ważniejsze pytanie: “Czy będziesz gotowy do Jego powrotu?” Kiedy następny raz zobaczysz Jezusa – bądź to po twojej śmierci lub w trakcie Jego powrotu – czy będzie to radosne spotkanie czy raczej chwila uprzytomnienie sobie, że straciłeś swoją szansę? Możesz być pewnym radosnego spotkania, jeśli znasz Jezusa, jako swojego osobistego Pana i Zbawiciela.

Proszę, jeśli jeszcze o to nie poprosiłeś, żeby Jezus stał się Panem twojego życia, zrób to teraz zanim będzie za późno.