Myśl dnia

“Ale we wszytkim tym odnosimy pełne zwycięstwo dzięki Temu, który nas umiłował.”List św. Pawła do Rzymian 8:37

Przeszkoda zamieniona w zwycięstwo

Jednym z najbardziej znanych kolarzy świata jest Lance Armstrong, który w lipcu 2005 po raz siódmy z rzędu wygrał Tour de France. Czy jesteś sobie w stanie wyobrazić wysiłek fizyczny jakiego wymaga pokonanie trudnej alpejskiej trasy na rowerze?

Historia Armstronga została bardzo nagłośniona ,kiedy w 1996 roku wyszło na jaw, że cierpi on na raka i ma niewielkie szanse na przeżycie. On jednak się nie poddawał, podjął się walki z chorobą i wygrał. Nadal osiągał sukcesy jako sportowiec. Przeszkoda została zamieniona w zwycięstwo w jego życiu.

A jak to wygląda w Twoim życiu? Z jakimi przeszkodami się zmagasz? Kluczem do zwycięztwa jest nauczenie się ,jak zmieniać przeszkody, na które natrafiamy , w atuty wpływające na nasz rozwój.Wiara w Boga jest wielką pomocą w tym wymiarze naszego życia. Poproś Pana o to, by pomógł Ci pokonać przeszkodę, z którą się obecnie zmagasz i przemienić ją w zwycięstwo w Twoim życiu. Bóg nie zawsze odpowiada na nasze modlitwy tak jak byśmy tego chcieli, ale możesz być przekonany, że On wie, co i kiedy jest dla Ciebie najlepsze!

Druk