Myśl dnia

“Tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy nie zginął, ale miał życie wieczne.”Jana 3:16

TO JEST TEN DZIEŃ I TO JEST TEN CZAS

Każdego dnia już ponad cztery tysiące ludzi czyta codzienne studium biblijne na stronie Prosto z Serca. Na pewno jest ktoś wśród was kto jeszcze nie podjął decyzji by pójść za Jezusem. Każdego dnia przedstawiamy Wam osobę Jezusa Chrystusa. Wiemy, że przedstawiliśmy ją także Tobie. Nawet dzisiaj, kiedy to czytasz Jezus pragnie się Tobie przedstawić. Musisz wiedzieć, że On wyciąga do Ciebie swoją dłoń. Ukochał Ciebie zanim Ty zdążyłeś o Nim usłyszeć. Jezus mówi do Ciebie w tym momencie i jest to czas abyś odpowiedział na Jego wołanie.

Jest też tutaj ktoś, kto już dużo wie o Jezusie. Jesteś tutaj bo pragniesz zrozumieć więcej. Jednak nie podjąłeś jeszcze decyzji, aby w wierze pójść za Nim uznając Go jako swojego Pana i Zbawiciela. Zapewniam ciebie, On jest godny zaufania. Za Nim chcesz podążać. On wie gdzie idzie. On poprowadzi ciebie dokąd potrzebujesz dojść. Ostatecznie będzie to niebo. Jeśli byłeś niechętny by pójść za Jezusem, niech dzisiaj będzie to dzień w którym w wierze zdecydujesz się pójść za Nim, wiedząc, że Chrystus ma wielkie plany dla Twojego życia. Chrystus widzi Twój olbrzymi potencjał bardziej niż ktokolwiek inny na tej ziemi. Nie trać tej otwierającej się możliwości Twojego wiecznego przeznaczenia. Wybierz życie! Zawołaj dzisiaj w modlitwie i zaproś Jezusa do swojego życia. To jest ten dzień! To jest ten czas! Teraz.

Druk