CZY BÓG WCIĄŻ UZDRAWIA?

18.07.2019

"I obchodził Jezus całą Galileę, nauczając w ich synagogach i głosząc ewangelię o Królestwie i uzdrawiając wszelką chorobę i wszelką niemoc wśród ludu." - Ewangelia św. Mateusza 4:23

W ewangeliach możemy znaleźć wiele relacji, mówiących o tym jak Jezus fizycznie leczył ludzi. Wielu cierpiących, będących w depresji i pozbawionych już nadziei na normalne życie, było w nadnaturalny sposób uzdrawianych, nie tylko fizycznie.

Ewangelia św. Mateusza zawiera wiele opisów uzdrawiania chorych. Ale czy On wciąż to robi? Dzisiaj? Jak mówi Pismo w Liście do Hebrajczyków, „Jezus Chrystus wczoraj i dziś, ten sam i na wieki.” Wielu sceptyków uważa, że dzisiaj Jezus już nie uzdrawia, ale miliony ludzi mogą zaświadczyć, że Jego fizyczne uzdrowienie wciąż działa.

Pan kieruje do ciebie proste pytanie „Czy chcesz czuć się lepiej?” Nie ma znaczenia czy chodzi o uzdrowienie ciała, ducha, emocji czy naszych finansów – żaden problem nie jest ani za duży, ani za mały dla naszego Pana! Może tylko zapominamy się z nim do Niego zwrócić.

Uwierz, nawet dziś On wciąż uzdrawia ludzi. Tak samo jak robił to dwa tysiące lat temu.