PRAWDZIWA RADOŚĆ NIEBA

15.02.2021

"Dzieci tego świata żenią się i za mąż wychodzą. Lecz ci, którzy zostają uznani za godnych osiągnięcia wieczności i powstania z martwych, ani się nie żenią, ani za mąż nie wychodzą. Gdyż już nie mogą umrzeć, są bowiem równi aniołom..." - Łk 20:34-36a

Jest pewna prawda, która może wyprowadzić niejednego z równowagi. W niebie nie ma seksu. Pewnie wielu teraz myśli… Brak seksu całą wieczność? To brzmi bardziej jak piekło!

Zanim zaczniesz poddawać ponownemu rozważaniu swoją decyzję o wstąpieniu do Nieba pomyśl dlaczego tak jest. Jezus jasno mówi, że w niebie nie będzie małżeństw. Skoro ich nie będzie, a seks jest darem stworzonym przez Boga wyłącznie dla małżeństw, to wniosek nasuwa się jednoznaczny. W niebie nie będzie seksu! To jest bardzo logiczne! Ta informacja może wielu wyprowadzić z równowagi. Zanim jednak zaczniesz myśleć czy na pewno niebo jest tym właściwym miejscem na spędzenie przez Ciebie wieczności pomyśl o jeszcze jednym aspekcie. Fakt, że w niebie nie będzie małżeństw czy seksu wskazuje na to jak bardzo to miejsce jest nieprawdopodobne! Nikt nie będzie miał potrzeby intymności seksualnej w relacji małżeńskiej ponieważ radości nieba będą tak wielkie i niesamowite. Musimy zdać sobie sprawę, że w niebie będzie zupełnie inaczej niż na ziemi. Zyskamy o wiele więcej niż dzisiaj jesteśmy w stanie to sobie wyobrazić. Zaufaj Temu, który szykuje to miejsce specjalnie dla Ciebie i dla mnie przygotowując to czego żadne oko nie widziało i ucho nie słyszało.