REGULARNE SPOTKANIA

16.08.2020

A wczesnym rankiem, gdy było jeszcze ciemno, wstał, wyszedł z domu i udał się w samotne miejsce. Tam zaczął się modlić.  - Marka 1:35

Jednym z powodów, dlaczego niektórzy kochają regiony Morza Galilejskiego w Izraelu jest możliwość podziwiania widoków jak za czasów Jezusa. To jest miejsce, w którym łatwo jest sobie wyobrazić spacerującego po górach Jezusa wczesnym rankiem lub wieczorem albo w środku nocy spędzającego czas ze swoim Ojcem. Jeśli więc Jezus, Syn Boży potrzebował spędzić czas z Ojcem, czy ty także nie powinieneś tak czynić?

Z osobistej perspektywy mogę powiedzieć, że jestem zbyt samolubnym, zbyt leniwym i zbyt zajętym, aby ułożyć sobie regularny czas na samotne rozmowy z Bogiem. Nie jestem wystarczająco zdyscyplinowany. Mogę się nawet założyć, że masz podobne problemy w relacji z twoim Niebieskim Ojcem. Jeśli tak jest to pozwól, że podzielę się z Tobą moim sekretnym sposobem na przezwyciężanie przeszkód i tworzeniu stylu życia poświęconemu na regularnie spędzanym czasie sam na sam z Bogiem – PYTAJ GO. Po prostu poproś, żeby Bóg dał tobie głód by Go poznawać oraz determinację aby to się działo. Pan Bóg będzie zadowolony z twojej otwartości na Niego. On też jest w stanie nauczyć cię dyscypliny i otworzyć okazje aby mieć regularne z Nim spotkania!