Dla Boga nie ma nic niemożliwego

21.03.2021

"Jezus spojrzał na nich i rzekł: U ludzi to niemożliwe, ale nie u Boga; bo u Boga wszystko jest możliwe." - Ewangelia wg. św. Marka 10:27

„U Boga wszytko jest możliwe.” Czy wierzysz w to? Czy pamiętasz słowa skierowane do Marii – zapowiedż tego, że urodzi Syna Bożego? Anioł powiedział: „Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego” (Ewangelia wg. św. Łukasza 1:37).

Jeśli stoisz w obliczu niezwykle trudnej decyzji i wiesz, że potrzebujesz siły i mądrości ponad Twoje własne możliwości, czy uwierzysz w to, że dla Boga nie ma nic niemożliwego?

Jeśli przechodzisz przez okres żałoby i nie jesteś pewien, jak długo jeszcze wytrzymasz, czy uwierzysz w to, że dla Boga nie ma nic niemożliwego?

Jeśli zmagasz się ze zniechęceniem, poczuciem zawodu lub jakimś zranieniem, czy uwierzysz w to, że dla Boga nie ma nic niemożliwego?

Jeśli Twojej rodziny dotykają trudne sytuacje, czy uwierzysz w to, że dla Boga nie ma nic niemożliwego?

Maria uwierzyła i dzięki temu przyszedł na świat Jezus Zbawiciel, który umarł na krzyżu i zmartwychwstał po trzech dniach, pokonując grzech i śmierć dla Ciebie i dla mnie. Historia Jezusa przypomina nam o tym, że dla Boga nie ma nic niemożliwego.