Po prostu zrób to

6.02.2020

Dlatego, jeśli ktoś jest w Chrystusie, jest nowym stworzeniem . Stare przeminęło ; a oto wszystko stało się nowe. - 2 Koryntian 5:17

 

Wszyscy pewnie widzieli reklamy firmy Nike. Wrażenie,jakie się ma po usłyszeniu hasła „Just Do It” jest takie, że aby stać się atletą ,potrzeba jedynie determinacji, ciężkiej pracy ,no i oczywiście butów tejże właśnie firmy. W codziennym życiu często jednak bywa inaczej, a zmiana stylu życia i osiąganie wyznaczonych celów wcale nie przychodzi łatwo.

Apostoł Paweł, jeden z autorów biblijnych, wskazuje na to, że wewnętrzna zmiana wymaga otwartości na działanie Boga w naszym życiu. On jest naszym Stworzycielem i zna nas lepiej niż my znamy samych siebie. Naszą odpowiedzialnością jest jednak bycie gotowym na poddawanie się Jemu we wszystkich sferach naszego życia.

Bóg ma moc ,aby przemieniać na lepsze Twój charakter, Twój sposób myślenia i więzi z innymi ludźmi. Pozwól więc Chrystusowi na to, aby wkroczył do Twojego życia. Zaproś Go w modlitwie do swojej pracy, rodziny i więzi z innymi, a zobaczysz ,jaki to będzie miało wpływ na Ciebie i Twoich bliskich.